Dalsza współpraca firm Spedimex i Leroy Merlin

, 25 sierpnia 2011, 9:06

Sieć sklepów Leroy Merlin przedłużyła kontrakt z operatorem logistycznym Spedimex na obsługę magazynu dystrybucyjnego zlokalizowanego w centralnej Polsce. Spedimex w dalszym ciągu będzie zarządzał Centrum Dystrybucji Leroy Merlin, położonym w Strykowie koło Łodzi (u zbiegu budowanych autostrad A1 Gdańsk-Cieszyn oraz A2 Poznań-Warszawa).

Centrum prowadzi dystrybucję towarów do wszystkich sklepów sieci Leroy Merlin na terenie Polski i od początku jest obsługiwane przez Spedimex. Obiekt o wysokości 12 metrów i powierzchni składowania 50 000 m² liczy 68 doków rozładunkowo-załadunkowych.

Spedimex będzie odpowiedzialny za dalsze zarządzanie wszystkimi procesami magazynowymi oraz dostarczanie niezbędnych zasobów: odpowiednio przeszkolonych pracowników, sprzętu i wyposażenia. Ponadto Spedimex zapewnia obsługę i administrację systemów korzystając z bogatego doświadczenia w zakresie wdrażania i zarządzania projektami logistycznymi z sektora DIY.

– „Jako europejski lider, Leroy Melin zawsze poszukuje solidnych i godnych zaufania partnerów, na których może liczyć w każdej sytuacji” – mówi Marcin Bąk, Prezes Zarządu Spedimex Sp. z o.o. – „Podczas obowiązywania pierwszego kontraktu podpisanego z początkiem 2009 roku, udało nam się spełnić stawiane oczekiwania i cele, i zostać tym samym partnerem wspierającym dynamiczny rozwój  sieci Leroy Merlin w naszym kraju. Przedłużenie współpracy jest więc dla nas ważnym wyróżnieniem, przede wszystkim z racji wysokich wymagań w zakresie jakości obsługi, jakie stawia Leroy Merlin swoim partnerom.” – dodał.

Jednym z czynników decyzji Leroy Merlin co do wyboru Spedimex  było ciągłe doskonalenie procesów i zwiększanie jakości obsługi. W czasie blisko trzyletniej współpracy, Spedimex  znacząco ulepszył poziom współczynników KPI i usprawnił procesy związane z obsługą 7 000 indeksów asortymentowych. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!