Australijski zespół zwycięża w konkursie Scania Top Team

19 października 2011, 10:33

W wielkim finale najlepsza okazała się ekipa reprezentująca serwis Scania w Prestons, w Australii, która pokonała dziesięć innych zespołów z całego świata. Jej członkowie mogą z dumą nazywać siebie: Scania Top Team.

W miniony weekend najlepsze zespoły serwisowe spotkały się w finale Scania Top Team. Zwyciężyć mógł tylko jeden z nich. Udało się to pracownikom warsztatu Scania z Prestons, nieopodal Sydney w Australii.

Pomimo niezbyt udanego początku, australijska drużyna zdołała odrobić straty, by ostatecznie, po pełnej dramatyzmu rywalizacji, odnieść zwycięstwo. „To spełnienie marzeń” – powiedział lider zespołu Christopher Nobbs. – „Każdy członek naszego zespołu wykonał doskonałą pracę”.

Finał obserwował Leif Östling, Prezes i Dyrektor Generalny Scania. Pokreślił on znaczenie zaangażowania mechaników: „Zaangażowani pracownicy to klucz do sukcesu w obsłudze serwisowej” – mówi Östling. – „Dobrym tego przykładem są zespoły, które zakwalifikowały się do tegorocznego finału Scania Top Team. Ale w serwisach Scania na całym świecie jest wiele takich zespołów. To one motywowały finalistów do wspięcia się na wyżyny własnych możliwości, w pełni zasługując na miano Top Team”.

Wyniki:

Miejsce 1: serwis Scania w Prestons w Australii
Miejsce 2: serwis Scania w Torhout w Belgii
Miejsce 3: serwis Scania w Veghel w Holandii

Top Team to konkurs organizowany przez Scania. W tym roku do rywalizacji przystąpiło ponad 6 000 mechaników z 46 krajów. Oprócz promowania zawodu mechanika samochodowego, celem Scania Top Team jest propagowanie najlepszych metod obsługi serwisowej pojazdów Scania.

Pierwszy konkurs Scania Top Team zorganizowano w Szwecji, w 1989 r. Od tego czasu Top Team urósł do rangi wydarzenia międzynarodowego, przy udziale uczestników ze wszystkich zakątków świata. Edycja 2011 była ósmym z kolei konkursem Top Team.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!