Pomoc drogowa Renault Trucks pod nazwą „Renault Trucks 24/7”

10 listopada 2011, 15:45

Całodobowa pomoc drogowa Renault Trucks zmienia nazwę na „Renault Trucks 24/7”, by dobitniej podkreślić dostępność tej usługi przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Szybką i skuteczną interwencję umożliwia sieć 1500 punktów serwisowych z ponad 1000 samochodami pomocy drogowej.

Dzwoniąc na jeden numer telefonu, przewoźnicy łączą się z jedną z trzech central pomocy drogowej Renault Trucks w Europie. Zatrudniają one 50 doradców odpowiadających na zgłoszenia w 15 językach (niemieckim, hiszpańskim, francuskim, angielskim, włoskim, flamandzkim, portugalskim, polskim, czeskim, węgierskim, duńskim, szwedzkim, norweskim, fińskim i rosyjskim).

Po telefonicznej diagnozie na miejsce dojeżdża mechanik, który dokładnie bada usterkę i wykonuje naprawę na miejscu, jeśli jest to możliwe (w 90 proc. przypadków). Gdy zachodzi konieczność użycia specyficznych części zamiennych, sieć może uruchomić czynny całą dobę serwis Activ’Parts, który pozwala na sprowadzenie części w trybie pilnym do wszystkich krajów Unii Europejskiej.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!