Mobilne usługi UPS rozszerzone o 35 krajów

21 listopada 2011, 10:39

Mobilna wersja strony internetowej UPS, umożliwiająca śledzenie przesyłek, obliczanie kosztów wysyłki i lokalizowanie najbliższych oddziałów UPS, jest już dostępna w ponad 40 krajach, także w Polsce. Pojawiające się na m.ups.com informacje są automatycznie odświeżane. By łatwiej odszukać numery przesyłek, można nadawać im nazwy.

– „Łatwy dostęp jest dla klientów niesłychanie ważny. Nasza mobilna oferta to większe możliwości dla osób zajętych, często podróżujących, które oczekują natychmiastowego dostępu do usług i informacji” – powiedziała Jordan Colletta, wiceprezes UPS ds. marketingu i technologii.

Serwis m.ups.com był wcześniej dostępny tylko dla klientów w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Kanadzie.  Obecnie korzystać z niego mogą także użytkownicy w Ameryce Środkowej i Południowej (Brazylia, Puerto Rico, Meksyk), Azji (Chiny, Indie, Korea Południowa, Hong Kong, Singapur, Japonia, Tajwan, Australia, Malezja, Tajlandia, Filipiny i Nowa Zelandia), Europie (Hiszpania, Holandia, Polska, Belgia, Szwajcaria, Austria, Irlandia, Portugalia, Szwecja, Finlandia, Dania, Norwegia, Rosja, Turcja, Rumunia, Grecja, Luksemburg, Czechy i Węgry), a także w RPA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!