Spedimex wyróżniony w badaniu Operator Logistyczny Roku 2011

8 grudnia 2011, 16:22

Firma Spedimex, dostawca usług logistycznych oferujący rozwiązania magazynowe i dystrybucyjne została wyróżniona w X edycji badania Operator Logistyczny Roku 2011 w kategorii największy wzrost pozycji rynkowej. O nominacji zadecydowały wysokie oceny świadczonych usług przyznane przez klientów firmy.

Podczas uroczystej Gali Logistyki, która odbyła się 2 grudnia br. w Warszawie, Prezes Zarządu Spedimex, Marcin Bąk odebrał dyplom z rąk organizatorów.

Wyniki badania potwierdzają rosnącą pozycję Spedimex na polskim rynku usług logistycznych. Przyznane wyróżnienie świadczy o coraz większym zaufaniu kluczowych klientów do standardu obsługi logistycznej świadczonej przez firmę.

Zdobyte wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem zasadności prowadzonych działań w obszarze poszerzania kompetencji operacyjnych- mówi Marcin Bąk, Prezes Zarządu- Wdrożone w ostatnim czasie rozwiązania związane z rozbudową infrastruktury terminalowej, zaowocowały zwiększeniem zadowolenia klientów. Jesteśmy dumni, że pierwsze efekty zostały przez nich zauważone. To dla nas dodatkowa motywacja oraz potwierdzenie, że obrana droga jest słuszna i znajduje uznanie w oczach klientów.

Podczas gali wręczono także jubileuszowe statuetki dla wyróżniających się osobowości polskiej logistyki, mających pozytywny wpływ na środowisko TSL. Wśród utytułowanych Osobowością Dekady Polskiej Logistyki znalazł się również Marcin Bąk, Prezes Zarządu Spedimex.

Projekt badawczy Operator Logistyczny Roku prowadzony jest cyklicznie przez niezależną agencję badawczą Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego celem jest wyznaczenie pozycji rynkowej przedsiębiorstw przez pryzmat oceny klientów sektora TSL.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!