Nowe przedstawicielstwa sprzedaży Solarisa

21 grudnia 2011, 12:39

Solaris utworzył nowe przedstawicielstwa sprzedaży w czterech europejskich krajach: Belgii, Luksemburgu, Holandii i Słowacji.

W Belgii i Luksemburgu Solaris jest reprezentowany przez spółkę Bus & Coach Trading, której szefem jest Pascal Debaille. Wcześniej sprzedawał w Belgii i Luksemburgu autobusy jednej z czołowych marek europejskich.

Na rynku holenderskim Solaris podpisał umowę o współpracy z firmą MTC. MTC Groep BV jest spółką, która świadczy usługi dla transportu publicznego na terenie Holandii. W ramach MTC, bezpośrednio za sprzedaż produktów firmy Solaris na tamtejszym rynku są odpowiedzialni Hüseyin Taskent  oraz Nelson Gutierrez.

– „Kraje Beneluksu to rynki o bardzo specyficznych wymaganiach względem transportu publicznego” – mówi Małgorzata Olszewska Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Solaris – „Wierzę jednak, że dzięki naszej dobrej ofercie, którą elastycznie jesteśmy w stanie dostosować do lokalnych wymagań w najbliższym czasie pojazdy marki Solaris zagoszczą także w tych krajach” – dodała.

Na Słowacji, gdzie Solarisy są znane m.in. w Bratysławie i Koszycach, dotychczas sprzedaż realizowana była przez Solaris Czech. Teraz na Słowacji działać będzie spółka Solaris Slovakia, której Dyrektorem jest Lubomir Melichar. Jest on związany od wielu lat z branżą komunikacji publicznej, w szczególności autobusowej. Doświadczenie zbierał między innymi pracując u przewoźnika autobusowego w Koszycach, gdzie miał okazję poznać produkty marki Solaris.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!