Nowoczesne rozwiązania dla transportu z firmy Wanicki

2 stycznia 2012, 11:19

Firma DAF Wanicki rozszerzyła swoją ofertę dla pojazdów ciężarowych i autobusów o system do zdalnego pobierania danych z tachografu o nazwie DLD (Remote Download Device) wraz z analizą danych oraz śledzeniem pojazdów.

Dzięki instalacji systemu w pojeździe dane automatycznie są pobierane z zarówno tachografu jak i karty kierowcy i przesyłane do komputera firmowego. Następnie za pomocą oprogramowania VDO istnieje możliwość analizy i archiwizacji danych oraz śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym.

W oparciu o jedno urządzenie firma transportowa może spełniać wymagania zarówno organów państwowych (pobieranie danych z tachografu w określonych odstępach czasu) jak również swoich klientów (śledzenie trasy przejazdu). Czas zaoszczędzony na automatycznym pobieraniu danych manager floty może teraz przeznaczyć na analizę pobranych danych z tachografu i tworzenie zoptymalizowanych tras przejazdu.

System DLD będący w ofercie firmy DAF Wanicki dedykowany jest zarówno dla nowych klientów DAF i Irizar jak również do obecnych klientów sieci Wanicki.

Oferowany system jest wynikiem współpracy pomiędzy firmą DAF Wanicki oraz firmą Drabpol.

Więcej informacji na www.drabpol.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!