Wkrótce AutoMapa na Androida

16 stycznia 2012, 13:51

Już jest dostępna wersja beta aplikacji AutoMapa dla systemu Android. Po zakończeniu testów, będzie ona dostępna w Android Market. Jednocześnie systemy operacyjne WCE 4.2 i PPC 2003 (SE) nie będą już wspierane – program i mapy w wersji 6.10 są ostatnimi przeznaczonymi dla urządzeń z tymi systemami.

Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą pobrać wersję beta aplikacji AutoMapa Android i przetestować ją. Jest to funkcjonalna wersja aplikacji, umożliwiająca m.in. korzystanie z platformy LiveDrive!, umożliwiającej łatwe omijanie korków i innych zatorów drogowych.

– „AutoMapa dla platformy Android to jedna z najbardziej oczekiwanych aplikacji przez użytkowników urządzeń spod znaku zielonego robota. Mamy nadzieje, że dzięki tak szerokiemu programowi beta testów AutoMapa będzie też najlepiej dopasowaną aplikacją dla potrzeb jej użytkowników” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Żadne z urządzeń pracujących pod kontrolą systemów WCE 4.2 i PPC 2003 (SE) nie posiada aktualnego certyfikatu AutoMapy i nie są one również odnawiane przez producentów tych urządzeń. Systemy te nie pozwalały również na działanie technologii LiveDrive!.

AutoMapa nadal jest dostępna dla urządzeń i smartfonów pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile 5/6, Windows CE .NET 5.0/6.0, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz iOS5.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!