Bridgestone daje 10-letnią gwarancję na opony rolnicze

11 lutego 2021, 12:33

Bridgestone podejmuje szereg działań, które mają na celu stałe podwyższanie bezpieczeństwa. Jednym z elementów strategii firmy jest rozszerzenie pakietu gwarancyjnego na radialne opony rolnicze.

Od 1 stycznia 2021 roku wszyscy klienci Bridgestone mogą skorzystać z aż 10-letniego planu wsparcia gwarancyjnego. Systemem objęte są radialne opony rolnicze zakupione po 1 stycznia 2021 na terenie Unii Europejskiej, Islandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Norwegii, Serbii oraz Bośni i Hercegowiny.

Każdy klient, którego wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, może liczyć na rozliczenie gwarancji. W zależności od stopnia zużycia opony rozliczenie nastąpi przez wymianę opony na nową lub odpowiednie zmniejszenie ceny zakupu nowej opony lub naprawę reklamowanej opony na koszt producenta.

Opony rolnicze marki Firestone podlegają takim samym warunkom jak produkty radialne Bridgestone. Zespół zadbał również o klientów, którzy zdecydowali się na zakup opon diagonalnych (bias-ply), rolniczo-przemysłowych (AG Industrial) i przeznaczonych dla branży leśniczej (Forestry) marki Firestone. W tej kategorii zainteresowani mogą liczyć na 5-letni okres gwarancyjny.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!