Opony rolnicze Firestone w ofercie Inter Cars

12 lutego 2021, 15:43

Inter Cars na początku sezonu 2021, poszerza współpracę z dostawcą opon – marką Firestone. Poniżej krótki profil marki oraz oferowane przez nią bieżniki opon dla pojazdów wagi ciężkiej.

Firestone to marka należąca do koncernu Bridgestone. Posiada ponad 100-letnią historię produkcji opon, zaliczając do nich również opony rolnicze i przemysłowe. Popularne bieżniki Firestone serii Performer oraz Maxi Traction cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów, dla których najważniejsza jest wysoka jakość oraz bezawaryjne użytkowanie opony. Opony przemysłowe zaprojektowane zostały tak, aby łączyć wysoką trakcję na każdym podłożu, a także zapewniać długie przebiegi na wymagających powierzchniach.

Przykładowe bieżniki w gamie Firestone:

  • Performer 85 to seria opon radialnych Firestone na profil 85. Przykładowy indeks: 340/85R24 RFR PERF85XL
  • Performer 70 to seria opon radialnych Firestone na profil 70. Przykładowy indeks: 360/70R24 RFR PERF70
  • Maxi Traction 65 to seria opon radialnych Firestone na profil 65. Przykładowy indeks: 540/65R28 RFR MAXTR65

Wszystkie powyższe serie charakteryzują się wysokimi indeksami nośności i prędkości. Główne zastosowanie dwóch pierwszych modeli to ciągniki średnich i małych mocy, a Maxi Traction 65 to ciągniki średnich mocy.

Bieżnik Firestone Duraforce Utility znajduje swoje zastosowanie w maszynach przemysłowych typu ładowarki czy koparko-ładowarki. Bieżnik z dużą ilością gumy na styku opony z podłożem przekłada się na wydłużoną żywotność opony i ma zastosowanie głównie na powierzchniach utwardzanych.

Przykładowy indeks: 460/70R24 PFR DURA UT

Pełna oferta opon rolniczych i przemysłowych dostępna jest w Katalogu Online.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!