Konkurs Mobil Delvac

6 lutego 2012, 13:22

Zapraszamy do udziału w najnowszym konkursie, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Sponsorem konkursu jest ExxonMobil.

Odpowiedni dobór oleju syntetycznego może oznaczać oszczędności

Z czym kojarzą się kierowcom oleje Mobil Delvac? Dla wielu z doskonałą  jakością i skuteczną ochroną silnika, która pozwala uniknąć nieplanowanych napraw i przestojów. W dzisiejszych czasach, duża konkurencyjność na rynku transportowym oraz wysokie koszty paliw zmuszają firmy do szukania oszczędności. Doświadczeni kierowcy wiedzą, że korzystanie z najtańszych i niesprawdzonych produktów może obrócić się przeciwko nim, a dokładniej ich portfelom. Dlatego w praktyce warto postawić na wyroby doskonałej  jakości, które pomimo nieco wyższego kosztu zakupu, w dłuższej perspektywie przynoszą realne oszczędności. Tak jest w przypadku olejów syntetycznych Mobil Delvac, które od dziesięcioleci podlegają ciągłej ewolucji. Dzięki temu branża transportowa otrzymuje doskonały produkt, który jest wybierany przez czołowych producentów nowoczesnych silników. Przykładem nowoczesnego oleju syntetycznego dla pojazdów ciężarowych i dostawczych jest niskopopiołowy Mobil Delvac 1 LE 5W-30.

Oleje Mobil Delvac uzyskały ponad 2000 aprobat producentów części i 300 dopuszczeń producentów pojazdów m.in. Mercedes-Benz, MAN, Volvo, Renault, Scania, Cummins, MTU, Mack i DAF. Dobra wiedza na temat środków smarnych pozwala spojrzeć na olej silnikowy jako na narzędzie w walce o lepszą efektywność kosztową w firmie. Dzięki nawiązaniu przez ExxonMobil współpracy z bydgoskim Stowarzyszeniem Akademia Transportu, wiodącym w kraju ośrodkiem szkolenia kierowców zawodowych i przewoźników, kierowcy dowiedzą się, jak dzięki środkom smarnym korzystać z zalet eko-drivingu. Dodatkową poznają najnowsze prawodawstwo i będą mieli lepszy dostęp do fachowej literatury.

Mobil Delvac jest jedną z najczęściej wybieranych na świecie marek olejów do wysokoobciążonych silników pojazdów użytkowych. ExxonMobil robi wszystko, aby być blisko swoich klientów i uczestniczyć w jedynym w swoim rodzaju trakerskim życiu. Przykładem tego jest Mobil Delvac Strong Traker – największy i najbardziej prestiżowy turniej w siłowaniu się na rękę dla kierowców samochodów ciężarowych. Obejrzyjcie relacje z finału, aby poznać najsilniejszych trakerów oraz dowiedzieć się, kto wygrał II edycję turnieju.
 


 

Pytania konkursowe:

1. W jakim mieście znajduje się siedziba Akademii Transportu – wiodącego ośrodka szkoleniowego dla kierowców i przewoźników drogowych, który nawiązał współpracę z producentem olejów Mobil Delvac?

2. Kto został zwycięzcą turnieju Mobil Delvac Strong Traker?

3. Wymień nazwę niskopopiołowego oleju silnikowego Mobil Delvac do samochodów ciężarowych.

4. Z czym kojarzą Ci się oleje Mobil Delvac?
 

Odpowiedzi na pytania znajdą Państwo w powyższym tekście i materiale filmowym Mobil.

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać na adres mailowy portalu TruckFocus.pl malgorzata.werkowska@truckfocus.pl do dnia 12.02 do godziny 23:59.

Nagrodzimy najciekawsze z poprawnych odpowiedzi.
 

Nagrody

Na zwycięzców czekają poniższe zestawy nagród:

  • 2 x profesjonalna kurtka termoaktywna Mobil Delvac 1 – doskonała ochrona przed wiatrem, mrozem, śniegiem i wodą, kubek izotermiczny Mobil Delvac oraz brelok
     

Kurtka termoaktywna Mobil Delvac 1Kubek izotermiczny Mobil Delvac 1Brelok Mobil Delvac 1
 

  • 2 x najnowsze wydanie książki Samochodowy Transport Krajowy i Międzynarodowy, Tom IV, Przepisy w Transporcie Drogowym, latarka-dynamo Mobil Delvac, która świeci bez konieczności używania baterii, kubek izotermiczny Mobil Delvac i brelok
     

Książka "Samochodowy Transport Krajowy i Międzynarodowy" Mobil Delvac 1Latarka-dynamo Mobil Delvac 1Kubek izotermiczny Mobil Delvac 1Brelok Mobil Delvac 1
 

Organizatorem konkursu jest MotoFocus.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

195.128.228.*, 7 lutego 2012, 10:09 0 0

no wkoncu nowy konkurs Mobila ...super

Odpowiedz