Nowoczesna zajezdnia w Świnoujściu

8 lutego 2012, 16:11

Spółka „Komunikacja Autobusowa” w Świnoujściu może pochwalić się nową zajezdnią autobusową. Pod koniec 2011 roku firma WSOP dostarczyła kompleksowe wyposażenie do zajezdni, która składa się obecnie z czterostanowiskowej hali serwisu autobusów, myjni i stacji kontroli pojazdów.

Czterostanowiskowy serwis naprawczy wyposażony został w dźwigniki kanałowe o udźwigu 12 tonFirma WSOP przygotowała kompletny projekt technologiczny obejmujący rozmieszczenie urządzeń i instalacji w halach i dostarczyła ścieżkę diagnostyczną Certus EVO2 z kompletnym wyposażeniem dodatkowym dla OSKP. Zajezdnię wybudował Polimex-Mostostal.

Halę myjni wyposażono w myjnię szczotkową WashTec MaxiWashVario z systemem mycia podwozia i dwie myjki gorącowodne Nilfisk ALTO, używane Hala myjni na wyposażeniu posiada myjnię szczotkową WashTec MaxiWashVario z systemem mycia podwoziado domywania pojazdów. Nie zabrakło również odkurzaczy piorących i szorowarki.

Serwis naprawczy wyposażono w dźwigniki kanałowe Fuchs o udźwigu 12 ton oraz  czterokolumnowy, mobilny podnośnik z uchwytami do kół. W obiekcie znalazła się instalacja powietrzna i instalacja do odbioru zużytego oleju.

Uniwersalna ścieżka diagnostyczna CERTUS EVO2 pozwala na szybkie i bardzo precyzyjne badanie stanu technicznego pojazdów– „Jestem bardzo zadowolony z realizacji tego kontraktu. Na szczególną uwagę zasługuje ścieżka diagnostyczna Certus EVO2, która obejmuje elementy daleko wykraczające poza standardowe kompletacje, między innymi: wagę i dociążacz osi. To wszystko podczas pracy docenią jej użytkownicy, a poniesione nakłady zwrócą się z nawiązką w postaci szybkiego i bardzo precyzyjnego badania stanu technicznego pojazdów” – mówił Andrzej Mieńko, który z ramienia WSOP nadzorował realizację kontraktu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.233.*, 8 lutego 2012, 16:15 0 0

Ciekawe czy u nich też autobusy są odpalone w nocy, jak jest mróz.

Odpowiedz