Raben Transport wybrał DAF-y

13 lutego 2012, 11:54

Firma Raben Transport odebrała w siedzibie firmy ESA Trucks Poznań pierwszą transzę 30 z 80 zamówionych ciągników siodłowych DAF FT XF 105.460 LowDeck. Dzięki transakcji średni wiek taboru firmy nie przekracza 2 lat. Pojazdy są przystosowane do transportu cysternowego innych materiałów niebezpiecznych, posiadają certyfikat ADR dla klasy AT.

Przekazanie pierwszej transzy DAF-ów FT XF 105.460 dla Raben TransportOdebrane w styczniu 2012 r. ciągniki wyposażono w kabinę Space Cab, 12-biegową skrzynię biegów AS Tronic z funkcją HSA, dwa aluminiowe zbiorniki paliwa o łącznej objętości 1200 litrów, hamulec silnikowy MX Engine Brake oraz klimatyzację z recyrkulacją powietrza. Komfort dla kierowców zapewni fotel Luxury Air z zawieszeniem pneumatycznym, regulacją amortyzacji i pneumatycznym podparciem lędźwiowym.


Pierwsze DAF-y FT XF 105.460 dla Raben Transport– „Dzięki tej transakcji -100% taboru, który używamy w Raben Transport spełnia normy emisji EURO 5, a średni jego wiek nie przekracza 2 lat. Inwestowanie w środki transportu jest dla nas kluczowym aspektem. Z jednej strony wspieramy ekologie z drugiej nieustannie optymalizujemy procesy wewnątrz firmy”.  – powiedział Paweł Trębicki, Dyrektor Raben Transport.

Firma Raben Transport Sp. z o.o. należy do Grupy Raben i istnieje na rynku polskim już od ponad 20 lat. Flota przedsiębiorstwa składa się z 260 własnych pojazdów ciężarowych. Grupa świadczy usługi logistyczne, magazynowania, międzynarodowy transport drogowy i dystrybucję krajową oraz kompleksowe usługi logistyczne dla produktów świeżych (od +2°C do +6°C), spedycję morską i lotniczą.

ESA Trucks Poznań Sp. z o.o. działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku. Firma należy do Grupy ESA, holenderskiego przedsiębiorstwa, które powstało w 1927 roku.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!