Rozwiązanie konkursu Mobil Delvac

13 lutego 2012, 16:03

Zakończył się konkurs Mobil Delvac, którego sponsorem był ExxonMobil. Czterech szczęśliwców, którzy nadesłali najciekawsze poprawne odpowiedzi, otrzyma upominki.

Zestawy, składające się z kurtki termoaktywnej Mobil Delvac 1, kubka izotermicznego Mobil Delvac i breloka, otrzymają panowie Dominik Struss i Michał Orzechowski.

Kurtka termoaktywna Mobil Delvac 1Kubek izotermiczny Mobil Delvac 1Brelok Mobil Delvac 1

Zaś zestawy, w skład których wchodzą najnowsze wydanie książki Samochodowy Transport Krajowy i Międzynarodowy, Tom IV, Przepisy w Transporcie Drogowym, latarka-dynamo Mobil Delvac, kubek izotermiczny Mobil Delvac i brelok, trafią do panów Darka Cejmana i Roberta Rurarza.

Książka "Samochodowy Transport Krajowy i Międzynarodowy" Mobil Delvac 1Latarka-dynamo Mobil Delvac 1Kubek izotermiczny Mobil Delvac 1Brelok Mobil Delvac 1


Pytania i prawidłowe odpowiedzi:

 1. W jakim mieście znajduje się siedziba Akademii Transportu – wiodącego ośrodka szkoleniowego dla kierowców i przewoźników drogowych, który nawiązał współpracę z producentem olejów Mobil Delvac?

  • W Bydgoszczy.
 2. Kto został zwycięzcą turnieju Mobil Delvac Strong Traker?

  • Marcin Dudek.
 3. Wymień nazwę niskopopiołowego oleju silnikowego Mobil Delvac do samochodów ciężarowych.

  • Mobil Delvac 1 LE 5W-30.
 4. Z czym kojarzą Ci się oleje Mobil Delvac?

  • (zwyciężały najciekawsze odpowiedzi).
    

Gratulujemy zwycięzcom, nagrody wyślemy pocztą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

94.101.28.*, 14 lutego 2012, 21:07 0 0

i znowu nic nie wygrałem ...chlip chlip:(

Odpowiedz