Lojalność wobec Grupy DBK

, 27 lutego 2012, 11:50

„Szerokości!” – to nazwa nowego programu lojalnościowego adresowanego do kierowców aut ciężarowych i dostawczych, oferowanego przez Grupę DBK.
Upominki dostępne w ramach programu to między innymi ciekawe gadżety z logotypami pojazdów DAF, Iveco, MAN i VW oraz przydatne w podróży akcesoria.

Karty w programie "Szerokości!"Program „Szerokości!”, który wystartował 21 lutego, został przygotowany z myślą o klientach – obecnych i przyszłych – stacji serwisowych należących do Grupy DBK. Jednym z jego elementów jest specjalna karta w jednym z czterech wzorów, która umożliwia gromadzenie punktów w zamian za skorzystanie z usług serwisów DBK  oraz zakupy części zamiennych w sklepach należących do Grupy .

Punkty przyznawane są ogólnie według przelicznika: 1 pkt za każde 100 zł netto wydane na części lub usługi. Dodatkowo niektóre usługi premiowane są większą ilością punktów, np.:

  • 10 pkt – przegląd diagnostyczny,
  • 10 pkt – legalizacja tachografów,
  • 5 pkt – myjnia,
  • 5 pkt – wypełnienie ankiety satysfakcji klienta.
     

Program jest odpowiedzią na sugestie klientów, którzy niejednokrotnie pytali, czy rozważamy uruchomienie własnej akcji lojalnościowej. Dla nas to okazja dotarcia do większej grupy potencjalnych klientów, a także możliwość wyróżnienia najaktywniejszych klientów. Sprzyjać temu będą liczne akcje promocyjne pozwalające zgromadzić w krótszym czasie większą liczbę punktów – mówi Beata Dębska, Marketing Manager Grupy DBK.

Szczegółowe informacje o programie można znaleźć na specjalnej stronie internetowej www.szerokosci.com, na której po dokonaniu rejestracji można również sprawdzić liczbę zgromadzonych punktów lub zamówić wybraną nagrodę.

Okładka magazynu  "Szerokości!"Niebawem strona powiększy się o kolejne funkcjonalności, nie zabraknie na niej także aktualności, porad dla kierowców i właścicieli firm oraz ciekawostek ze świata motoryzacji – zwłaszcza tej „wieloosiowej”. 

Dodatkowo w oddziałach objętych programem dostępny będzie najnowszy magazyn „Szerokości!”. Na czterdziestu stronach czytelnicy znajdą między innymi porady przydatne zarówno w trasie, jak i podczas postojów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!