Premiera nowej naczepy Wielton

, 5 marca 2012, 15:57

Wielton zaprezentował w Wiśle nową naczepę kurtynową NS3K M2. Oprócz wyglądu produkt charakteryzuje przede wszystkim większa funkcjonalność przy zmniejszonej masie i większej wytrzymałości.

Naczepa kurtynowa WieltonNaczepa została skonstruowana z ramy ze stali S700 z podłogą o grubość 30mm oraz walcowanych i spawanych obrzeży bocznych. Dzięki temu naczepa waży 6160kg, a dopuszczalny nacisk na podłogę to 7200kg na oś wózka widłowego. 

Naczepa Wielton - widok z dołuNajnowszy produkt wzbogacono wieloma bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest zapewnienie większej szczelności, poprzez zastosowanie nowej generacji uszczelek, uszczelnienie obrzeża i plandeki oraz dodanie aluminiowego daszka. Wzmocniona plandeka z ciekawym systemem odpinania i możliwością zsuwania do przodu i do tyłu, nowa ściana przednia i wzmocnione drzwi to kolejne elementy wyróżniające.

Drabinka do naczepy WieltonNa uwagę zasługują również drobne elementy jak: odboje osłaniające zamki drzwi na całej szerokości tylnego obrzeża, łożyskowane na tulejkach ślizgowych z tworzywa zawiasy, czy roll stopy. Zmiany w konstrukcji i nowe pomysły pozwalają na dłuższe życie tych elementów.

Co więcej nowoczesne rozwiązania i standardy mają nie obciążać kieszeni nabywcy o więcej niż 500 EUR w stosunku do poprzedniego modelu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!