250 ciągnik Scania dla firmy Batim

, 9 marca 2012, 10:14

Do floty blisko 300 pojazdów użytkowanych przez firmę Batim dołączył 250. ciągnik siodłowy Scania. W lutym 2012 r. w siedzibie Scanii w Södertälje odbyła się ceremonia dostarczenia jubileuszowego pojazdu szwedzkiej marki.

Przekazanie jubileuszowej Scanii dla firmy BatimKluczyki do pojazdu przekazał osobiście na ręce Prezes Barbary Edelmüller-Generaux, Prezydent i Dyrektor Generalny Scania CV AB Leif Östling. Jubileuszowy pojazd to Scania serii R o mocy 440 KM z kabiną TopLine, silnikiem XPI, wyposażona w skrzynię biegów z układem opticruise i Scania Reterder. Pojazd jest wyposażony w system do zarządzania flotą Scania Fleet Management.

– „17 lat współpracy ze Scania począwszy od zakupu pierwszej Scanii, jako pierwszego pojazdu dla firmy Batim do 250 ciągnika, świadczy o tym, że Scania rozumie filozofię firmy Batim i jest naszym silnym Partnerem. Nasza współpraca opiera się nie tylko na zakupie pojazdów, ale również na pełnym ich serwisowaniu, szkoleniu kierowców, jak również kontrolowaniu poziomu emisji spalin oraz efektywnego wykorzystywania eksploatowanych pojazdów. Scania oddaje do dyspozycji firmy Batim osobę dedykowaną do obsługi floty, która pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami i kierowcami Batim. Współpracujemy ze sobą na wielu płaszczyznach” – mówi Prezes Barbara Edelmüller-Generaux, członek zarządu Batim.

Przekazany pojazd jest jednym z 54 pojazdów zakontraktowanych podczas ostatniej transakcji. Wszystkie zakupione pojazdy objęte są Umowami Obsługowymi Scania.

Batim Transport jest polską firmą działającą od 1995 roku świadczącą usługi transportowe na rynku europejskim, byłych republik radzieckich oraz Rosji. Od początku współpracuje ze Scanią – pierwszym zakupionym pojazdem była Scania 113.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!