Continental zadba o bezpieczną podróż kibiców i zawodników

20 marca 2012, 15:38

Podczas UEFA EURO 2012 osiem reprezentacji rozegra w Polsce swoje mecze grupowe, a w Gdańsku i Warszawie odbędą się spotkania ćwierćfinałowe i półfinał Mistrzostw. Continental także będzie miał wkład w to wydarzenie: wyposażył autokary drużyn w swoje opony w Europie i w czterech polskich miastach uruchomi specjalne linie, na których będzie kursować 40 ContiBusów.

Przez cały okres trwania Mistrzostw w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu kursować będą specjalne autobusy miejskie oklejone grafikami Continental. W dni meczowe zapewnią bezpłatny transport kibiców między stadionami a strefami kibica. W pozostałe dni wspomogą flotę autobusów miejskich – wciąż będą jednak bezpłatne. ContiBusom towarzyszyć będą specjalne przystanki, nawiązujące wyglądem do ławki rezerwowych. W trakcie spotkań hostessy czekające na przystankach będą udzielały wsparcia fanom podróżującym autobusami. 

ContiBus
ContiBus


Wszystkie ContiBusy będą wyposażone w opony HSU 1 EM Edition. Jest to limitowana seria bieżnika miejskiego przygotowana specjalnie z myślą o Mistrzostwach. Na jej bokach wytłoczone są emblematy w kształcie piłeczek oraz żółte logo Continental.

Opony będą codziennie sprawdzane według standardów Continental obowiązujących w sieci serwisowej Conti360°. W tym celu w każdym mieście oddelegowane zostaną 2 samochody serwisowe. Gdy zajdzie potrzeba, wymienią opony na nowe, a w awaryjnych przypadkach są w stanie usunąć awarię w każdym punkcie miasta.

Przystanek nawiązujący wyglądem do ławki rezerwowych
Samochód serwisowy


Trasa linii meczowej
Trasa linii meczowej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!