Nowa wersja aplikacji DAF Truck Configurator

, 26 marca 2012, 12:30

Firma DAF Trucks ulepszyła dostępną od roku aplikację DAF Truck Configurator. By ułatwić klientom zamawianie pojazdów przez Internet. Zmiany obejmują rozszerzenie ilości informacji, dopasowanie do nowych wersji przeglądarek i poprawę sposobu wyboru dealerów.

Aplikacja DAF Truck ConfiguratorZmiany w aplikacji obejmują:

  • rozszerzoną informacyjnie i udoskonaloną prezentację dostępna na wszystkich elektronicznych urządzeniach przenośnych,
  • dopasowanie do najnowszych wersji przeglądarek internetowych,
  • ulepszenie sposobu wyboru dealerów.

Pojazd można skonfigurować na dwa sposoby: na podstawie wybranego zastosowania aplikacja dobiera najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o serię, konfigurację osi i typ kabiny, popierając wybór argumentami i opisem możliwości poszczególnych rozwiązań; przez preferencje klienta, po wyborze konkretnej serii i modelu pojazdu.

W końcowej fazie, po zakończeniu procesu doboru, klient będzie mógł wydrukować żądaną specyfikację pojazdu i zdecydować czy chce, by skontaktował się z nim lokalny dealer. Jeśli zaznaczy tę opcję, dealer zostanie o tym automatycznie poinformowany.

Aplikacja jest dostępna jest w języku polskim pod adresem www.daftrucks.pl. Dzięki dostępnej od roku aplikacji, klienci DAF Trucks mogą konfigurować i zamawiać pojazdy ciężarowe tej marki online, według swoich indywidualnych potrzeb transportowych. Efektem wprowadzenia konfiguratora są dziesiątki zrealizowanych zamówień.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!