Nie żyje Małgorzata Werkowska – żegnamy naszą Przyjaciółkę

7 września 2021, 16:28

Po długiej walce z chorobą zmarła Małgorzata Werkowska – dyrektor marketingu Grupy MotoFocus, związana z naszą firmą niemal od początku jej działalności. Odeszła przedwcześnie, pozostawiając po sobie pustkę nie do zapełnienia.

Małgosia była ikoną, symbolem naszej firmy. Zawsze na pierwszej linii frontu, niezależnie czy chodziło o rozmowy biznesowe czy towarzyskie wewnątrzbranżowe spotkania. Wszyscy wiemy jak ogromne są zasługi Gosi dla naszej firmy, jak wielu projektów nie udałoby się nam zrealizować bez jej pomysłowości i zaangażowania. Wielu z nas pomagała także prywatnie, często w trudnych momentach życia. Empatia, chęć niesienia pomocy, wrodzony talent do zjednywania sobie ludzi oraz rozwiązywania pomyślnie spraw teoretycznie nierozwiązywalnych to cechy Małgosi, których nigdy nie zapomnimy.

Choć zmagała się z ciężką, stale postępującą chorobą, ani na chwilę nie utraciła pogody ducha i niepohamowanej chęci życia. Jej niepoprawny optymizm do samego końca zadziwiał nas i imponował. Planowała powrót do pracy. Niestety nagły atak choroby przekreślił wszelkie zamiary. Małgosia odeszła w wieku 54 lat.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w najbliższy piątek (10.09.2021 r.) o godz. 12.00 w parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Sulejówku.

Wciąż pełni niedowierzania i smutku łączymy się w bólu z rodziną Małgosi.
Zespół Grupy MotoFocus

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!