Pomoc drogowa E100 Service w Europie Zachodniej

22 czerwca 2012, 12:07

Kierowcy korzystający z kart paliwowych E100 mogą już bezgotówkowo rozliczać usługi pomocy drogowej na terenie Europie Zachodniej. Obszar działania „E100 Service” poszerzył się dzięki podpisaniu dwustronnej umowy z HUSSAR Gruppa S.A., mającej zakłady naprawcze aut ciężarowych na terenie europy zachodniej.

Od pierwszego czerwca 2012 roku klienci E100 mogą rozliczać bezgotówkowo usługi pomocy drogowej, świadczone przez firmę HUSSAR Gruppa w Luksemburgu, Francji, Belgii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Ponieważ HUSSAR, podobnie jak wszyscy przewoźnicy, napotykała na problemy techniczne pojazdów zbudowała własne metody reagowania oraz zespoły interwencyjne tworzące pomoc drogową w kluczowych geograficznych miejscach w Europie Zachodniej. Zespoły te działały głównie na rzecz HUSSAR i towarzyszących im przewoźnikom, ale od początku września 2011 roku spółka rozpoczęła świadczyć usługi komercyjnie obejmującą większość Europy zachodniej.

Główny warsztat naprawczy HUSSAR znajduje się w Belgii, przy trasie E42 zaraz przed Charleroi – Rue de la basse-sambre 14 Sombreffe (N50.493228, E4.592285). W warsztacie polscy i białoruscy mechanicy mogą naprawiać jednocześnie do 9 ciągników. Kierowca może podczas naprawy odpocząć, skorzystać z bezpłatnego dostępu do internetu, prysznica, zakwaterowania. Do dyspozycji klienta jest również całodobowy parking i myjnia TIR.

Spółka rozmieściła na terenie Europy Zachodniej jednostki mobilne szybkiego reagowania. Każda jest wyposażona w sprzęt do naprawy aut ciężarowych. Dzięki temu większość napraw wykonywana jest na drodze, co zmniejsza koszty klienta, gdyż nie musi on płacić za holowanie. Każda jednostka posiada podstawowe części zamienne. Jednostki stacjonują w okolicach przełęczy Brennero, w Luksemburgu, w Norymberdze, w Halle, w Kolonii, w Port Calais, w Lyonie, w Tuluzie, a także przy trasie A13 pomiędzy Paryżem a Rouen. W skład floty ratunkowej wchodzą również lawety do holowania całych zestawów.

HUSSAR Gruppa specjalizuje się w naprawie uszkodzonych hamulców, sprzęgieł, tarcz, wszelkiego rodzaju uszkodzeń elektryki, pneumatyki, mechaniki, udrażnianiu układu paliwowego, uszkodzeń kół, rozciętych plandek, niesprawnych pomp wody, uszkodzonych turbin, awarii agregatów chłodniczych, pneumatyki lawet. Rozwiązuje również problemy nietypowe, jak odszukanie i podmiana nietrzeźwych kierowców, odnajdowanie zaginionych ciężarówek.

HUSSAR Gruppa świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę. Za naprawę i pomoc drogową można zapłacić kartą E100.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!