Główny zakład Schwarzmüller z bliska

29 czerwca 2012, 11:08

Schwarzmüller po raz pierwszy udostępnił swój główny zakład w Hanzing dla klientów i zainteresowanych fachowców – 16 czerwca 2012 r. mogli oni zobaczyć, jak przebiega produkcja w austriackim koncernie. Zorganizowano także wystawę pojazdów, podczas której pokazano ponad 100 pojazdów użytkowych z różnych grup produktowych.

Zdjęcie zakładów Schwarzmüller w Hanzingu z powietrzaNowoczesna linia produkcyjna do podłużnic umożliwia ich w pełni automatyczną produkcję i uzyskiwanie wysokiej jakości produktów. Kamera 3D rejestruje dokładne położenie i kontur wsporników. Tak uzyskane dane służą do generowania koniecznych parametrów i przekształcania ich w programy spawania. Ogromna instalacja do cięcia umożliwia wycinanie skomplikowanych konturów z ponad 200 różnych blach.

Nowy biurowiec z 2008 rokuGłówne zakłady Schwarzmüller dysponują dodatkowo kilkoma liniami robotów spawalniczych, które w pełni automatycznie spawają nie tylko ramy konstrukcyjne ze stali, ale i komponenty aluminiowe.

Grupa Schwarzmüller, z główną siedzibą w północnoaustriackim Freinbergu, wypracowała w 2011 roku obroty na poziomie 226 milionów euro. Centrala na północy Austrii zatrudnia 670 z 1 600 pracowników w całej Europie i jest tym samym jednym z największych pracodawców w regionie. Zakład zajmuje 170 000 metrów kwadratowych.


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!