Strona targów Inter Cars już dostępna

11 lipca 2012, 11:17

Najnowsza odsłona strony promującej 12 Targi Inter Cars oraz Inter Cars Motor Show jest już dostępna w Internecie. Od piątku, 13 lipca można zapoznać się z wirtualną makietą wrześniowej imprezy, która jest teraz dostępna dostępna pod adresami http://intercarsmotorshow.pl/ i http://12targi.intercars.com.pl/.

Inter Cars Motor Show

W tym roku 12 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego, czyli impreza branżowa skierowana do klientów, współpracowników oraz dostawców Inter Cars, odbędzie się równolegle z Inter Cars Motor Show, biletowaną imprezą nastawioną na rozrywkę. Z tego powodu również strona internetowa poświęcona jest obydwu wydarzeniom.

Po wejściu na stronę przywita Państwa przejrzysta i animowana makieta przedstawiająca plan imprezy. Już z poziomu mapy będzie można zapoznać się z atrakcjami, które na Państwa czekają podczas Inter Cars Motor Show, m.in. driftujące samochody czy akrobacje motocyklistów. Po kliknięciu w odpowiedni znacznik, pojawia się opis wybranego wydarzenia i galerie zdjęć z nim związane.

Poniżej wirtualnego planu imprezy znajduje się menu, w którym odnajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje, takie jak plan imprezy czy mapa z dojazdem. Korzystając z niego, można również zapisać się do udziału w konkursach, które ruszają już niebawem. Aż do startu imprezy na stronie będzie można wygrywać atrakcyjne nagrody i zapraszać znajomych do wspólnej zabawy i udziału w Inter Cars Motor Show.

Strona zawiera specjalny dział poświęcony 12 Targom Inter Cars. To tutaj uczestnicy mogą uzyskać wszelkie informacje o ekspozycjach i ofertach, które zostały zaplanowane specjalnie dla nich. Z myślą o uczestnikach Targów na podstronę z informacjami można bezpośrednio wejść również przez adres http://12targi.intercars.com.pl/

Promocja strony i relacja z imprezy odbywa się za pomocą wielu platform. Poczynając od fanpage Motointegratora https://www.facebook.com/MotoIntegrator, na którym cała społeczność skupiona wokół marki, będzie na bieżąco informowana o przygotowaniach i wszystkich wydarzeniach, które odbędą się już we wrześniu. Na mikroblogu marki (https://twitter.com/MotoIntegrator) czytelnicy będą mogli na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia, które będą miały miejsce już na Lotnisku Bemowo. Relacja na żywo będzie również dostępna na fanpage Motointegratora. Specjalna technologia streamingu video pozwoli fanom na oglądanie niektórych wydarzeń na żywo, za pośrednictwem specjalnej zakładki dostępnej na stronie.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania stron www.intercarsmotorshow.pl oraz www.12targi.intercars.com.pl, ponieważ będą stale aktualizowana i będą pojawiać się na nich coraz to nowsze informacje, ciekawostki oraz atrakcyjne konkursy.

 

12 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego

31.08-02.09 2012

 

Inter Cars Motor Show

01-02.09 2012

Warszawa, Lotnisko Bemowo, wjazd od ulicy Piastów Śląskich
 

Sponsorzy: 

Partnerzy: 

Bilety dostępne od 26 lipca w punktach Ticketpro oraz na stronie www.ticketpro.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!