Nowość w ofercie Świstowski S.A. – montażownice ciężarowe marki Best

, 7 sierpnia 2012, 9:13

Oferta firmy Świstowski S.A. poszerzyła się o nowe urządzenia marki Best. Jedną z wprowadzonych maszyn jest montażownica automatyczna TR57, przeznaczona do montażu kół pojazdów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i przemysłowych, o średnicy maksymalnej 56”.

W najnowszej montażownicy automatyczny jest zarówno ruch ramienia odbijaka w pionie i poziomie, jak i ruch obrotowy. Urządzenie wyposażone jest w wózek o napędzie hydraulicznym, dzięki któremu przesuwanie koła nie wymaga siły operatora. Konsola sterownicza jest ruchoma, co pozwala na wybór optymalnej pozycji operatora.

Odbijak wyposażony jest w kieł, pomocny przy demontażu opon trudnych w obsłudze oraz dętkowych.

Druga propozycja, czyli montażownica TM26 dedykowana jest dla serwisów mobilnych. Jest niewielkich rozmiarów i waży jedynie 520 kg, dzięki czemu nie obciąża nadmiernie pojazdu. Czas wysuwania części roboczej na zewnątrz pojazdu jest krótki, zaś obsługa kół równie szybka i prosta, jak w montażownicach stacjonarnych.

Ramię odbijaka ma trzy pozycje, co ułatwia dogodne odbicie kół różnych rozmiarów. Natomiast obsługa urządzenia następuje za pośrednictwem ważącej 8,5 kg, ruchomej konsoli. W przypadku braku zasilania, część roboczą można złożyć za pomocą awaryjnej pompy ręcznej.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!