Światowa premiera Volvo dostępna przez Internet.

4 września 2012, 10:33

W związku z oficjalnym wprowadzeniem na rynek nowej serii Volvo FH, Volvo Trucks przygotowało ogromny projekt medialny. Premierowy pokaz odbędzie się 5 września i będzie transmitowany na żywo w internecie. Dzięki temu każdy uzyska szansę szybkiego zapoznania się z nowym pojazdem.

volvoPo raz pierwszy światowa premiera nowego ciężarówki Volvo, będzie dostępna poprzez Internet. Widzowie na całym świecie będą mieli szansę zobaczyć nowy pojazd w tym samym czasie.

Za sprawą nowoczesnej technologii i równoległych prezentacji w wielu krajach, każdy będzie mógł uczestniczyć w tym doniosłym wydarzeniu.  O ile nam wiadomo, nikt wcześniej nie zrealizował podobnego projektu – mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Truck Corporation.

W gali organizowanej w Scandinavium Arena, w Göteborgu ma wziąć udział 2000 osób. Kolejne 4000 będzie uczestniczyło w równolegle organizowanych galach w Madrycie, Birmingham, Paryżu, Rotterdamie i Brukseli. Przekaz telewizyjny z tych wszystkich miejsc będzie można obejrzeć w internecie na stronie producenta.

(pk)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

109.207.50.*, 4 września 2012, 15:16 0 0

Brakuje tylko informacji, kiedy odbędzie się ten pokaz.

Odpowiedz