Expom Kwidzyn wdraża ekologiczną technologię czyszczenia części do regeneracji

5 października 2012, 11:07

Regeneracja części samochodowych to jeden ze sposobów ochrony środowiska. Oszczędza duże zasoby energii i surowców, redukuje ilość zanieczyszczeń powietrza, które zwykle powstają w trakcie pełnej produkcji nowych części, jak choćby podczas przetapiania komponentów. Expom postanowił pójść jeszcze dalej i wdrożył ekologiczną technologię mycia podzespołów.

Dzięki wprowadzeniu ekologicznej technologii mycia podzespołów i części Bio-Circle  firmy Bio-Chem, oszczędzane będą nie tylko tony zasobów naturalnych, ale także środki czyszczące.

Płyny myjące Bio-Circle® Liquid wykorzystują siłę naturalnych mikroorganizmów w procesach mycia i czyszczenia części w sposób bezpieczny dla użytkownika i środowiska. Usuwają oleje, chłodziwa, produkty ochrony antykorozyjnej, tłuszcze oraz inne zanieczyszczenia i zabrudzenia cząsteczkowe, dostarczając tym samym pożywienia mikroorganizmom, nieustannie odnawiającym się w roztworze myjącym.

Proces bioremediacji sprawia, że płyn myjący wykazuje się długotrwałą skutecznością, stanowiąc jedyną na rynku efektywną alternatywę dla tradycyjnych środków czyszczących opartych na rozpuszczalnikach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!