ALBA odebrało nowego DAF CF75

5 października 2012, 12:04

W siedzibie Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania ALBA S.A. nastąpiło oficjalne przekazanie pojazdu DAF FAN CF75.310, który został zakupiony u autoryzowanego dealera samochodów ciężarowych DAF, w firmie Warsaw Truck Center.

Dostarczony pojazd to DAF FAN CF75.310 z zabudową śmieciarki firmy GEESINKNORBAo pojemności 22m3. Pojazd jest przeznaczony do opróżniania pojemników od 110 do 1100 litrów oraz zbiórki odpadów składowanych w workach jak i odpadów gabarytowych. Jak podkreślają przedstawicieli firmy ALBA o wyborze pojazdu DAF zdecydowały duża ilość pozytywnych opini na temat jakośći pojazdu, jego niski koszt eksploatacji i łatwa dostępność serwisu. Trzyosiowe podwozie, na którym została zamontowana zabudowa, dzięki zastosowaniu ostatniej osi skrętnej charakteryzuje się bardzo małym promieniem skrętu, co znacznie ułatwia manewrowanie nim po wąskich ulicach Wrocławia. Samochód został wyposażony w silnik o mocy 310 KM spełniający normę emisji spalin Euro 5 i dziewięciostopniową manualną skrzynię biegów.

O komfort pracy kierowcy dba automatyczna klimatyzacja, fotel na zawieszeniu pneumatycznym z ogrzewanym siedziskiem i pneumatycznym podparciem lędźwiowym, elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka oraz regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy. W kabinie znajdują się ponadto dwa dodatkowe fotele dla obsługi zabudowy śmieciarki.

(pk)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!