Limitowana edycja naczep Zasław

12 października 2012, 11:18

Zasław przygotował limitowaną edycję naczep kurtynowych. Produkty, w których zastosowano lekkie osie DCA Weightmaster i opony Pirelli, można odebrać w 30 minut od momentu zakupu. Każda naczepa z tej serii będzie wyróżniona grafiką na plandece.

Naczepy z wersji limitowanej posiadają bogate wyposażenie standardowe oraz atrakcyjne warunki finansowania. Płacąc 19 900 euro można w ciągu pół godziny odebrać gotową naczepę, bez żadnej zwłoki czy kilkudniowego oczekiwania na formalności. 

Naczepy wyposażone są w osie DCA Weightmaster, czyli lekkie osie, wyznaczające nowe standardy w zakresie ekonomiczności i efektywności transportu. Zredukowany ciężar osi zwiększa ładowność naczepy i daje znaczące korzyści klientowi. Klienta kupujący naczepę otrzymuje bezpłatnie kartę serwisową działająca na terenie całej Europy (aż 2 700 punktów między Portugalią a Finlandią, czyli na terenie całego kontynentu). Karta gwarantuje szybką i profesjonalną pomoc Mercedes-Benz Service24h w razie awarii na drodze – przez całą dobę.  Naczepy Zasław są wyposażone w opony Pirelli, które doskonale się sprawdzają w testach przyczepności i hamowania nawet na mokrych nawierzchniach. Do tego za wsparcie finansowe służy Getin Leasing: bank samochodowych, który oferuje klientowi specjalny pakiet finansowy.

Poniżej najważniejsze dane techniczne naczepy:

Rama: lekka konstrukcja ze stali o podwyższonej wytrzymałości, dwukrotnie śrutowana a potem lakierowana lakierami poliuretanowymi

Pneumatyka: dwuprzewodowy system pneumatyczny zgodny z ECE, EBS Knorr-Bremse 2S2M

Skrzynia Ładunkowa: wykonana zgodnie z wymaganiami normy certyfikaty EN12642 XL -dla 15t, posiada 5 rzędów desek drewnianych

Osie, Zawieszenie: 3 osie, Mercedes-Benz o technicznej nośności 9 t każda, posiada zawieszenie pneumatyczne, pierwsza oś podnoszona, mechanizm podnoszenia osi – dwustronny

Koła: Opony Pirelli 385/65R 22.5; 6szt. ++ 1 zapas

Wyposażenie pozostałe: Winda koła zapasowego, dodatkowo winda na koło zapasowe do ciągnika, plastikowa skrzynka narzędziowa, pasy spinąjące, kliny pod koła.

 

Naczepy dostępne są “od ręki”. Oferta limitowana naczep kurtynowych Zasław obowiązuje od 1 października 2012 do wyczerpania zapasów. Więcej w załączonej ulotce.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

109.207.50.*, 15 października 2012, 13:57 0 0

a ulotka?

Odpowiedz

178.42.125.*, 16 października 2012, 9:55 0 0

pod linkiem

Odpowiedz