Mobil Delvac poszerza wiedzę

22 października 2012, 16:32

Firma ExxonMobil Poland przygotowała kompendium wiedzy o syntetycznych środkach smarnych. Projekt Mobil Delvac Truck Academy, adresowany do właścicieli firm transportowych i kierowców pojazdów ciężarowych, łączy fachową wiedzę z informacjami o produktach smarnych.

Projekt ma poszerzyć wiedzę na temat właściwej eksploatacji pojazdów ciężarowych i podkreślić korzyści płynące ze stosowania produktów syntetycznych. Informacje są przekazywane w formie szkoleń multimedialnych oraz drukowanych materiałów edukacyjnych i marketingowych.

Pakiet edukacyjny Mobil Delvac Truck Academy jest bezpłatny i będzie przekazywany kierowcom oraz właścicielom firm transportowych za pośrednictwem regionalnych dystrybutorów i partnerów biznesowych ExxonMobil Poland.

W grubej teczce z materiałami drukowanymi kryje się płyta DVD z kilkoma szkoleniami, poświęconymi takimi zagadnieniami, jak:

  • Nowoczesne oleje smarowe do samochodów ciężarowych – rodzaje i właściwości syntetycznych olejów silnikowych; przewaga olejów syntetycznych nad półsyntetycznymi i mineralnymi.
  • Trendy, wymagania, a specyfikacje oleju – zmiany, jakie zaszły w budowie silników w następstwie wprowadzania coraz bardziej rygorystycznych norm emisji spalin Euro; sposoby, w jakie olej silnikowy wspiera pracę niskoemisyjnych, nowoczesnych silników; zasady działania systemów redukcji emisji spalin.
  • EKO jak ekonomia i ekologia – sposoby, w jakie olej syntetyczny ogranicza koszty eksploatacji i pomaga w zmniejszeniu zużycia paliwa; sposoby na uczynienie współczesnego transportu bardziej przyjaznym dla środowiska.
     

Oprócz szkoleń, teczka zawiera najważniejsze informacje o środkach smarnych ExxonMobil do pojazdów ciężarowych. Na płycie Mobil DelvacTruck Academy znalazły się też filmy i tapety na pulpit dla miłośników samochodów ciężarowych.

Mobil Delvac Truck Academy jest jednym z efektów współpracy ExxonMobil z Akademią Transportu.
– „Naszym wspólnym celem jest poszerzanie wiedzy o motoryzacji, co w konsekwencji pozwoli firmom osiągnąć cenną przewagę na wysokokonkurencyjnym rynku usług transportowych” – napisał w przedmowie do projektu Ville Ylosjoki, Dyrektor Generalny ExxonMobil Poland.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!