Rosenbauer i Bocar stworzą nowe pojazdy ratowniczo-gaśnicze

1 lipca 2022, 11:19

Firma Rosenbauer Polska sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z producentem zabudów specjalistycznych dla branży pożarniczej w Polsce Przedsiębiorstwem Specjalistycznym „bocar” Sp. z o.o. Uroczystość podpisania umowy odbyła się 22 czerwca 2022 podczas Międzynarodowych Targów Interschutz w Hanowerze.

Przedmiotem umowy jest wykorzystanie komponentów firmy Rosenbauer w produkowanych przez Bocar samochodach ratowniczo-gaśniczych. Jako producent dedykowanego, kompletnego sprzętu dla branży pożarniczej Rosenbauer oferuje szeroki zakres podzespołów, niezbędnych do wyposażenia pojazdu. Od profesjonalnych działek gaśniczych, motopomp, systemów gaśniczych i piany sprężonej CAFS do autopomp
oraz systemów dozowania środka pianotwórczego.

„Jestem przekonana, że wysokiej jakości sprzęt Rosenbauer, przy tworzeniu którego wykorzystywane są najnowsze technologie, z pewnością sprawdzi się w produkowanych przez firmę Bocar nowoczesnych i funkcjonalnych pojazdach pożarniczych. Wspólnie
zaoferujemy polskim klientom wyjątkowy produkt, który sprosta wszystkim ich wymaganiom.” – powiedziała Anna Malec, General Manager Rosenbauer Polska.

– Nawiązanie współpracy z firmą Rosenbauer Polska Sp. z o.o. jest dla spółki Bocar ogromnym wyróżnieniem i szansą na dalszy rozwój naszej działalności. W związku z tym, iż z naszym Partnerem posiadamy wspólne koncepcje rozwoju, chcemy współpracować na wielu płaszczyznach, aby zwiększyć konkurencyjność na rynku polskim, zmieniając przy tym obraz w sektorze pojazdów pożarniczych – mówi Krzysztof Krzyczmonik, Prezes Przedsiębiorstwa Specjalistycznego „bocar” Sp. z o.o.

Podobnie jak dla firmy Rosenbauer, największe znaczenie dla spółki Bocar ma zaoferowanie klientom produktów spełniających kryteria najnowszych technologii i optymalnych, bezpiecznych rozwiązań.

– Podążamy za zmianami wprowadzając nowe technologie i rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i ochronę przeciwpożarową. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszego Partnera oraz dzięki wypracowanym rozwiązaniom technologicznym będziemy w stanie stworzyć produkty, które odpowiedzą na współczesne zapotrzebowanie technologiczne i produktowe w sektorze pożarnictwa. W związku z powyższym, wyrażamy przekonanie o efektywnej współpracy pomiędzy naszymi firmami – dodaje prezes spółki Bocar.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!