Konkurs – wygraj grę Euro Truck Simulator 2

29 października 2012, 13:47

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie portalu TruckFocus.pl. Nagrodami są egzemplarze gry Euro Truck Simulator 2, która niedawno ukazała się w polskich sklepach. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie…

Wygraj grę Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2Konkurs trwa od 30 października do 4 listopada 2012 roku. Aby wziąć udział w zabawie trzeba jak najszybciej wysłać prawidłową odpowiedź na zamieszczone poniżej pytanie na adres email: malgorzata.werkowska@motofocus.pl.

Wygrywa pierwsza, piętnasta oraz…ostatnia nadesłana prawidłowa odpowiedź. Decyduje kolejność emaili w skrzynce odbiorczej. Zwycięzcy otrzymają grę Euro Truck Simulator 2 drogą pocztową.

Pytanie: W grze Euro Truck Simulator 2 pojawiają się licencjonowane pojazdy marek:

a) Scania, MAN, Renault,
b) Volvo, Scania, Mercedes-Benz,
c) MAN, DAF, Iveco.

 

Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Na maile czekamy do 4 listopada, do godziny 23.59. Wskazówek dotyczących rozwiązania konkursowej zagadki można szukać w artykułach na temat gry, które ukazały się na portalu TruckFocus.pl.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.7.151.*, 6 marca 2013, 18:25 0 0

a

Odpowiedz