Nowa generacja terminali Intermec

6 listopada 2012, 10:28

Głównymi atutami nowych terminali firmy Intermec z serii CK3 jest zwiększona wydajność i dłuższy czas pracy na baterii.

Intermec CK3 TerminaleNowa generacja terminali serii CK3 jest adresowana do centrów dystrybucji oraz obsługi produkcji i sprzedaży.  Seria składa się z dwóch modeli: CK3X ora CK3R. Oba opierają się na architekturze OMAP 1 GHz, która umożliwia optymalizację wydajności dzięki bardzo długiemu czasowi działania baterii, usprawnionemu skanowaniu kodów kreskowych, efektywnemu monitorowaniu statusu urządzenia oraz wysokiemu poziomowi zgodności z najnowszymi standardami branżowymi, takimi jak HTML5.

Intermec CK3X

CK3X jest następcą modelu CK3B i został opracowany pod kątem magazynów. W porównaniu do poprzednika nie zmieniły się rozmiary terminala, wzmocniono za to obudowę. Urządzenie oferuje pełny wybór kluczowych aplikacji i zgodność ze starszymi akcesoriami. Oznacza to płynną migrację do nowej technologii bez kosztownych inwestycji (w ładowarki, stacje dokujące czy uchwyty skanowania). CK3X wyposażono we wbudowane czytniki kodów przestrzennych, przystosowane do skanowania we wszystkich zakresach odległości. Terminal zapewnia wysoką wydajność skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, a także odczyt obrazu o niskiej jakości i uszkodzonych kodów.  Urządzenie obsługuje skanowanie wielokierunkowe i zapewnia dużą sprawność działania w ruchu. Model obsługuje najnowsze standardy komunikacji radiowej – 802.11 a/b/g/n oraz Bluetooth®; ma też opcjonalną funkcjonalność czytnika RFID. 

Intermec CK3R

CK3R najlepiej nadaje się do „lekkich” zastosowań przemysłowych oraz wykorzystania w sklepach. Wykorzystuje technologię sTerminale CK3kanowania EA31, zapewniającą szybkość i dokładność odczytu, a także wielokierunkowy odczyt kodów 1D i 2D. Terminal ma wzmocnioną klawiaturę (tworzoną laserowo), jest odporny na upadek z 1,2 m na beton. Współczynnik szczelności IP54 oznacza ochronę przed deszczem, wilgocią i kurzem.

Zarówno CK3X, jak i CK3R umożliwiają łatwą migrację z innych urządzeń tego typu, przez zastosowanie narzędzi konfiguracyjnych, takich jak Intermec:  CloneNGo. Aplikacja ta umożliwia łatwe przenoszenie ustawień z jednego urządzenia do nieograniczonej liczby innych urządzeń. Terminale posiadają najnowszy system operacyjny Microsoft Windows Embedded Handheld, który zapewnia dostęp i zgodność z szeroką gamą aplikacji, takich jak systemy zarządzania magazynem i inne, opracowane przez PartnerNet – społeczność niezależnych dostawców usług (ISV) firmy Intermec.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!