Konkurs – do zdobycia gra Euro Truck Simulator 2

12 listopada 2012, 15:14

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie TruckFocus.pl, w którym można zdobyć grę komputerową Euro Truck Simulator 2. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Wygraj grę Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2Do rozdania pozostały dwa egzemplarze gry. Aby wziąć udział w konkursie trzeba jak najszybciej wysłać prawidłową odpowiedź na zamieszczone poniżej pytanie na adres email: malgorzata.werkowska@motofocus.pl.

Konkurs trwa od 12 do 16 listopada 2012 r.

Tym razem nagrody powędrują do autorów piątego oraz piątego od końca maila z poprawną odpowiedzią. Decyduje kolejność emaili w skrzynce odbiorczej. Zwycięzcy otrzymają grę Euro Truck Simulator 2 drogą pocztową.

Pytanie: Polskie miasta, które pojawiły się w grze Euro Truck Simulator 2 to:

a) Warszawa, Katowice, Kraków
b) Szczecin, Poznań, Wrocław
c) Augustów, Konin, Mielec

 

Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Na maile czekamy do 16 listopada, do godziny 23.59. Wskazówek dotyczących rozwiązania konkursowej zagadki można szukać w artykułach na temat gry, które ukazały się na portalu TruckFocus.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

88.156.99.*, 13 listopada 2012, 17:30 0 0

Konkursy fajna rzecz ale dlaczego nie losujecie wygranych tylko decyduje kolejność? Niby nic waznego niby nie ogromne wygrane ale jakaś szansa na zabawę dla tych którzy dopiero w pracy mają czas przejrzeć wiadomości.

Odpowiedz