Nowy Dyrektor Sprzedaży Pojazdów Szynowych w Solarisie

15 listopada 2012, 11:14

Solaris stworzył nowe stanowisko do koordynowania wszelkiej aktywności sprzedażowej w zakresie pojazdów szynowych. Objął je Paulo Santos, od lat związany z branżą lekkich kolei.

Paulo Santos Dyrektorem Sprzedaży Pojazdów Szynowych w Solarisie

Paulo Santos SolarisW październiku 2012 roku na nowoutworzone stanowisko Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Szynowych powołany został Paulo Santos. Do zadań nowego członka kadry zarządzającej Solarisa należy przede wszystkim koordynacja wszelkich działań związanych z aktywnością sprzedażową, pozyskiwaniem nowych klientów i ścisły nadzór nad realizacją projektów już rozpoczętych w obszarze pojazdów szynowych.

Paulo Santos jest przełożonym Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży Pojazdów Szynowych. Podlega bezpośrednio Małgorzacie Olszewskiej, Członkowi Zarządu Solarisa ds. Sprzedaży i Marketingu.

Nowy dyrektor jest absolwentem Uniwersytetu Technicznego w Lizbonie, na którym studiował elektrotechnikę i inżynierię komputerową. Od 1988 roku nieprzerwanie związany z branżą kolejową, w szczególności zajmując się tramwajami. Przez wiele lat związany z firmą Siemens – pracował na wielu kierowniczych stanowiskach, awansując na stanowisko szefa sprzedaży ds. metra oraz tramwajów na rynki Azji, Pacyfiku oraz Północnej i Południowej Ameryki. Bezpośrednio przed przejściem do Solarisa odpowiadał za globalne działania sprzedażowe ds. tramwajów w firmie Bombardier.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!