Strona internetowa szkoleń DAF EcoDrive

19 listopada 2012, 14:07

DAF Trucks Polska uruchamia stronę internetową dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach z ekonomicznej jazdy. Z witryny DAF EcoDrive można dowiedzieć się o zasadach szkoleń, przeczytać opinie na ich temat, a także zapisać się na szkolenie.

Oferowane przez DAF Trucks Polska szkolenia DAF EcoDrive obejmują praktyczne zagadnienia, które pozwalają na maksymalizację osiągów pojazdu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Podstawowe elementy szkolenia dotyczą ograniczenia poziomu zużycia paliwa, minimalizacji czasu przestoju wynikającego z nadmiernego zużycia pojazdów oraz zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy oraz ładunku. DAF Trucks Polska prowadzi je od kwietnia 2012 r. Do końca października firma przeszkoliła 290 kierowców z firm, które są klientami DAF-a.

Szkolenia prowadzone są zarówno na własnych pojazdach klientów, jak i na w pełni wyposażonym zestawie przeznaczonym do szkoleń. W profesjonalnie przygotowanej kabinie pojazdu DAF XF105 jednorazowo może podróżować nawet 6 osób wraz z kierowcą.

Witrynę można znaleźć pod adresem www.dafecodrive.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!