Goodyear rozszerza asortyment opon bieżnikowanych NextTread NT WTD

30 listopada 2012, 11:03

Goodyear zwiększa ofertę zimowych opon bieżnikowanych NextTread NT WTD o najpopularniejsze rozmiary stosowane w pojazdach ciężarowych i autobusach.

Większa oferta opon bieżnikowanych Goodyear

Bieżnikowane opony GoodyearOpony bieżnikowane NextTread NT WTD posiadają ten sam bieżnik, co sprawdzone ogumienie Goodyear UltraGrip WTD. Bieżnikowane na gorąco opony charakteryzują się specjalną mieszanką oraz rzeźbą bieżnika, zapewniają odpowiednie parametry trakcyjne zimą i potencjalnie wysokie przebiegi.

Gęstość bieżnika i rozłożenie lameli zapewniają wysoką przyczepność oraz dobrą trakcję na zaśnieżonych czy oblodzonych drogach. Ponadto w oponach bieżnikowanych NextTread NT WTD zastosowano technologię lameli waflowych i zoptymalizowane, półotwarte elementy barkowe, które zapewniają stabilność, a także równomierne zużycie oraz dobrą przyczepność na lodzie i mokrej drodze. Wytrzymałość mieszanki na ścieranie zapewnia długie przebiegi opony i ochronę przed uszkodzeniami wywołanymi przez kamienie czy przecięcia. Opona, dzięki otwartym barkom, charakteryzuje się też bardzo dobrą trakcją i przyczepnością boczną na śniegu i błocie.

Po rozszerzeniu asortymentu o rozmiary 295/60R22.5 i 315/60R22.5, bieżnikowane na gorąco opony NextTread NT WTD są teraz dostępne w sześciu rozmiarach:

  • 295/60R22.5 (nowość)
  • 315/60R22.5 (nowość)
  • 315/80R22.5,
  • 315/70R22.5,
  • 295/80R22.5,
  • 275/70R22.5.

 

Opony bieżnikowane NextTread NT WTD są wytwarzane wyłącznie w zakładach Goodyeara umożliwiających dokładną kontrolę wykorzystywanych korpusów. Proces produkcji jest podobny do stosowanego w przypadku nowych opon i gwarantuje jakość produktów bieżnikowanych, porównywalną do tej, jaką oferują zupełnie nowe opony.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!