Maersk najbardziej pożądanym pracodawcą

, 10 grudnia 2012, 11:37

„Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów” to tytuł rankingu tworzonego przez Antal International. W trzeciej edycji zestawienia, pierwsze miejsce wśród firm w grupie „Transport, Spedycja i Logistyka” zajął Maersk Polska.

Nagroda dla Maersk Polska

BCC4 grudnia 2012 r. podczas ceremonii rozdania nagród w siedzibie Business Centre Club (patrona rankingu), statuetkę dla Maersk Polska odebrała Alicja Bogusz, HR Manager. W tegorocznej edycji badania wzięło udział ponad 1500 respondentów. Poprzez ankiety telefoniczne i internetowe wskazali oni firmy, w których chcieliby pracować, a także  kryteria i oczekiwania względem potencjalnego pracodawcy.

Ranking został podzielony na 12 kategorii tematycznych, a w każdej z nich wyróżniono po 3 firmy najlepiej ocenione przez ankietowanych. Maersk w gronie laureatów pojawił się obok instytucji takich jak: PKO Bank MaerskPolski, Google, Ikea, PGNiG, Kraft Foods czy KGHM Polska Miedź. W kategorii transportowo-logistycznej dwa kolejne miejsca na podium zajęły DB Schenker i DHL Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!