Iveco Samochodami Ciężarowymi Roku w Chinach i Brazylii

13 grudnia 2012, 11:42

Nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznano za „Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny”, z kolei w Brazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategorii pojazdów ciężarowych.

Naveco Chaoyue – Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny

Naveco Chaoyue Podczas dorocznych targów motoryzacyjnych w chińskim mieście Guangzhou lekka ciężarówka Naveco Chaoyue otrzymała tytuł „Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny”. Pojazd stanowi efekt współpracy Iveco z Nanjing Automotive Corporation. Nagroda jest przyznawana przez China Automotive News, jedną z największych krajowych agencji informacyjnych w branży motoryzacyjnej, a jury składa się ze specjalistów z sektora motoryzacji i logistyki, pracowników naukowych wyższych uczelni i badaczy.

Specjaliści z chińskiego Instytutu Badawczego Technologii Motoryzacyjnej przeprowadzili serię testów, podczas których ocenili technologię, ergonomię, estetykę i łatwość prowadzenia pojazdu. Dzięki zastosowaniu silnika FPT F1C i innych innowacyjnych technologii Naveco Chaoyue wyróżniał się na tle siedmiu konkurencyjnych modeli osiągami w stosunku do mocy, układem hamulcowym, przyspieszeniem i niską emisją hałasu.

Iveco Tector Attack – Najlepszy Samochód Ciężarowy w Brazylii

Iveco Tector AttackW Brazylii firma Iveco po raz siódmy od 2007 r. otrzymała nagrodę AutoData dla „Najlepszego Pojazdu Ciężarowego Roku”, jedno z najbardziej cenionych wyróżnień krajowej branży motoryzacyjnej przyznawane przez grupę wydawniczą AutoData, w skład której wchodzą specjalistyczne czasopisma motoryzacyjne.

Iveco Tector Attack otrzymał tytuł „Najlepszego Samochodu Ciężarowego” w kategorii średnich pojazdów użytkowych zarówno pod względem jakości, jak i technologii. Pojazd, dostępny w wersjach 4×2 i 4×4, został wyróżniony za wytrzymałość i oszczędność eksploatacji mierzoną jako całkowity koszt posiadania.

Nagroda AutoData jest przyznawana producentom samochodów i dystrybutorom każdego roku od
2000 r. Finaliści są wybierani w głosowaniu publicznym, a następnie oceniani przez uczestników seminarium AutoData Perspectives, którzy wskazują zwycięzców.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!