Keraxy do kopalni w Bełchatowie

17 grudnia 2012, 13:25

5 Renaultów Kerax 430.35 HEAVY w konfiguracji 6×6 poszerzyło flotę firmy Betrans z Bełchatowa. Zakupione w listopadzie pojazdy z zabudowami marki Skibicki będą wykorzystywane do wożenia kruszyw.

Zakupione pojazdy Zostały wyposażone w silnik DXi11 o mocy 430 KM, manualną, 16-biegową skrzynię biegów ZF-16, oraz opony G13 R 22,5”. Posiadają też niezależne ogrzewanie wodne marki Eberspaecher oraz centralne smarowanie Groeneveld, które obejmuje również punkty smarne na zabudowie.

Zabudowa tylnozsypowa marki Skibicki o pojemności 15m3 została wykonana ze stali o podwyższonej jakości, a jej podłoga jest podgrzewana poprzez spaliny pojazdu. Ponadto, Keraxy są przystosowane do ciągnięcia przyczep.

Dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa w samochodach zamontowano: podgrzewaną elektrycznie szybę przednią, klimatyzację, radio CD MP3 z systemem Bluetooth, pneumatyczne sygnały dźwiękowe, lampy przeciwmgielne, dodatkowe lampy dalekosiężne, oraz fabryczny autoalarm.

Betrans jest spółką córką Kopalni Bełchatów i poza usługami z zakresu transportu drogowego, zajmuje się również sprzedażą i transportem węgla brunatnego oraz kruszyw.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!