Trans Polonia S.A. podpisała umowę z Lotos Asfalt Sp. z o.o.

17 grudnia 2012, 15:52

Zarząd Trans Polonia S.A. poinformował o podpisaniu z firmą z Lotos Asfalt Sp. z o.o. umowy o świadczenie usług transportowych polegających na załadunku, przewożeniu i rozładunku asfaltów oraz ciężkiego oleju opałowego do odbiorców na terenie kraju i zagranicą.

Trans Polonia i LotosW oficjalnym komunikacie spółki Trans Polonia czytamy:

„Zgodnie z § 5 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych […], Zarząd Trans Polonia S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu dzisiejszym podpisał z Lotos Asfalt Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku dwie umowy nr LD/02/13 oraz LD/08/13 o świadczenie usług transportowych polegających na załadunku, przewożeniu i rozładunku asfaltów oraz ciężkiego oleju opałowego do odbiorców na terenie kraju i zagranicą."

Umowa nr LD/02/13 obejmuje świadczenie usług do odbiorców na terenie kraju w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, oraz zagranicą na terenie krajów skandynawskich.
Umowa nr LD/08/13 obejmuje świadczenie usług do odbiorców na terenie kraju w województwach: śląskim, dolnośląskim, opolskim, małopolskim (część zachodnia) oraz zagranicą na terenie: Czech, Austrii i Węgier (część zachodnia)."

Umowy będą obowiązywać od 01 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2015 r. Szacowana wartość każdej z umów przekracza wartość 10% przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Trans Polonia z ostatnich czterech kwartałów obrotowych. Łączną wartoś umów oszacowano na ponad 20 mln złotych.

Wynagrodzenie z tytułu wykonywania umów ustalane jest zgodnie ze stawką transportową za przewiezienie produktu określaną wg tabel przeliczeniowych dla tras krajowych oraz tras zagranicznych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!