Setny Ecolution przekazany przez Scanię

14 stycznia 2013, 9:33

Firma Polfarm odebrała pod koniec 2012 r. cztery zestawy z naczepami chłodniczymi i ciągnikami Scania R560. Wśród nich znalazł się setny w Polsce pojazd w specyfikacji Ecolution by Scania.

Polfarm inwestuje w Ecolution

Scania Ecolution PolfarmPolfarm to grupa producentów owoców i warzyw. Idea Ecolution jest bliska charakterowi działalności firmy, która stawia na ekologię. Pakiet Ecolution by Scania to połączenie technologii i usług zwiększających efektywność wykonywanego zadania transportowego, a więc i obniżających koszty eksploatacji oraz uciążliwości dla środowiska naturalnego.

Specyfikacja pojazdu została zoptymalizowana pod kątem niskiego zużycia paliwa, począwszy od wyposażenia układu napędowego w zautomatyzowaną skrzynię biegów Scania Opticruise sprzyjającą ekonomicznej jeździe, a kończąc na pakiecie aerodynamicznym pojazdu czy też oponach o niskim oporze toczenia. Maintenance+ zapewnia odpowiednią opiekę serwisową, w szczególności obejmującą kontrolę tych punktów, które mają znaczący wpływ na zużycie paliwa.

Więcej o Ecolution Scanii

Scania Polfarm EcolutionElementem pakietu Ecolution by Scania jest też program szkolenia kierowców. Monitorowanie stylu jazdy kierowcy i zużycia paliwa umożliwia osiągnięcie wysokiej wydajności przewozów. Ecolution zapewnia usługę regularnych porad trenera jazdy Scania dla każdego kierowcy uczestniczącego w projekcie, co skutkuje stałym podnoszeniem kwalifikacji i umiejętności kierowców. Ponieważ warunki w jakich działają firmy są różne, zawartość pakietu jest uzależniana od potrzeb nabywcy.

Koncepcja Ecolution jest dostępna dla polskich klientów od roku. Do tej pory zamówionych zostało już 370 pojazdów z pakietem Ecolution by Scania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!