Startuje nowa edycja Scania Top Team

17 stycznia 2013, 15:36

Ruszyła kolejna edycja Scania Top Team – programu treningowego i konkursu dla mechaników i specjalistów zajmujących się częściami zamiennymi. Tym razem weźmie w nim udział 8 000 osób.

8 000 uczestników Scania Top Team

Scania Top TeamSwoje kwalifikacje w czasie Scania Top Team zaprezentuje 8 000 uczestników z 60 krajów. Będą musieli wykazać się wiedzą i umiejętnością pracy w zespole, aby gromadzić punkty. Program Scania jest unikalnym szkoleniem w formie rywalizacji. Przyczynia się do systematycznego doskonalenia umiejętności i wiedzy oraz profesjonalnego, zespołowego działania we wszystkich warsztatach Scania. Przyciąga również do pracy w branży wysokiej klasy specjalistów.

Konkurs Scania Top Team przekształcił się z krajowego programu treningowego, jakim był 23 lata temu, w program globalny. W tym roku odbywa się już po raz ósmy w gronie międzynarodowym i ma większy zasięg niż kiedykolwiek wcześniej. Rundy krajowe rozpoczną się od zadań teoretycznych i zakończą finałami z teorii i praktyki. Zwycięzcy będą reprezentować swoje państwa w drugiej turze konkursu, na pięciu międzynarodowych spotkaniach. Ostateczny pojedynek rozegra się pomiędzy dziesięcioma zespołami, które zostaną zakwalifikowane do światowego finału. Odbędzie się on w Szwecji, w Södertälje w dniach 21-24 października 2013 r.

Więcej informacji na temat konkursu można przeczytać na stronie internetowej firmy Scania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!