Wielki Rajd – promocja Inter Cars wystartowała

22 stycznia 2013, 10:04

12 samochodów marki ŠKODA, nagrody o wartości 10 000 zł oraz 3 rajdowe spotkania z Krzysztofem Hołowczycem to tylko niektóre nagrody, które można zdobyć podczas promocji Inter Cars pod nazwą „Wielki Rajd”.

Nagrody za 1,5 mln złotych w promocji Inter Cars

Gala Mistrzów WarsztatuOd 15 stycznia do 15 maja 2013 trwa promocja „Wielki Rajd”, w której udział mogą wziąć wszyscy klienci Inter Cars SA. Łączna wartość nagród to aż 1 500 000 zł. Na temat promocji informowaliśmy już wcześniej. W konkursie Inter Cars mogą wziąć udział wszyscy klienci posiadający jeden z następujących statusów:

  • warsztat – rynek osobowy,
  • sklep z warsztatem – rynek osobowy,
  • warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa – rynek ciężarowy.
     

Szczegółowy regulamin Wielkiego Rajdu" można przeczytać po kliknięciu.

Zasady promocji

Zakupy produktów przez klientów Inter Cars będą podliczane od 15 stycznia do 15 maja 2013 r. Ci którzy osiągną największe obroty wezmą udział w Gali, która odbędzie się 14-16 czerwca br. w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Zasada jest prosta, im więcej wydanych pieniędzy na premiowane produkty, tym wyższe miejsce w rankingu. Dlatego w czasie trwania promocji będzie można sprawdzać swoje miejsce w rankingu, wpisując numer klienta w specjalnej wyszukiwarce na stronie www.icms.eu.

Gala Mistrzów WarsztatuOprócz uczestnictwa w Gali Mistrzów Warsztatów, na trzech uczestników z najwyższymi wynikami w każdej kategorii będą czekać samochody. We wszystkich kategoriach są takie same nagrody: 1 miejsce – ŠKODA Octavia, 2 miejsce – ŠKODA Rapid, 3 miejsce – ŠKODA Fabia. Dodatkowo każdy z uczestników Gali ma szansę wylosować ŠKODĘ Octavię Combi RS lub jeden z dwóch samochodów ŠKODA Octavia ufundowanych przez firmy Bosch oraz Castrol. Oprócz tego, goście Gali mają szansę na dodatkowe nagrody o wartości 10 000 zł. Ponadto będą prowadzone dodatkowe konkursy, w których również można zdobyć cenne niespodzianki.

Podczas trwania promocji będą przeprowadzone trzy odcinki specjalne. Każdy z nich będzie trwać jeden miesiąc. Pierwszy oes zacznie się 1 lutego, następne zaczną się kolejno: 1 marca i 2 kwietnia. Po każdym z tych oesów nagrodą główną jest uczestnictwo w spotkaniu na torze rajdowym z Krzysztofem Hołowczycem. Poza tym do wygrania będą zestawy rajdowe przygotowaną specjalnie na tę okazję. Daty eventów z Krzysztofem Hołowczycem można przejrzeć po kliknięciu.

 

Więcej informacji na temat promocji można przeczytać na stronie internetowej WWW.ICMS.EU.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!