15. urodziny firmy KH-Kipper

25 stycznia 2013, 11:45

KH-Kipper obchodzi w roku 2013 swoje piętnaste urodziny. Firma świętowała jubileusz w Centrum Kongresowym Targi Kielce wraz z klientami, wieloletnimi partnerami handlowymi oraz prasą branżową.

Jubileusz KH-Kipper

KH-Kipper 15-leciePiętnastolecie firmy miało miejsce 18 stycznia 2013 roku. W czasie uroczystości odbyła się m.in. konferencja prasowa z udziałem prezesa Kontantego Kamionki i wiceprezesa Andrzeja Kamionki. Zaprezentowano także produkty KH-Kipper – w tym zabudowy wywrotek na samochody ciężarowe i przyczepy.

Odbyła się także specjalna gala, na której wieloletni partnerzy i pracownicy zostali nagrodzeni statuetką ,,Współtwórca sukcesu KH-Kipper''. Wieczór uświetnił występ Kieleckiego Teatru Tańca. Nie obyło się także bez urodzinowego tortu oraz licznych atrakcji dla gości. Wieczór zakończyła zabawa taneczna.

Produkty KH-Kipper w ciągu 15 lat zyskały zaufanie klientów w Polsce i za granicą. Zainteresowanie zaowocowało ogromnym wzrostem liczby zamówień. Obecnie 80% produkcji jest eksportowane do krajów Europy i poza nią, a firma posiada mocną i stabilną pozycję.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!