Legia Warszawa otrzymała autobus Mercedesa

31 stycznia 2013, 11:27

Klub piłkarski Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Został on przekazany piłkarzom tuż po powrocie ze zgrupowania na Cyprze.

Mercedes dla Legii

Autobus Mercedesa dla LegiiMercedes-Benz Travego został zaprezentowany piłkarzom 28 stycznia 2013 r. Pojazd odebrał legionistów z lotniska po ich powrocie ze zgrupowania na Cyprze.

Wnętrze autobusu zaprojektowane jest w specjalnej wersji wyposażenia flair, z bardzo komfortowymi fotelami luxline oraz stolikami premium. Piłkarze do dyspozycji mają m.in. dvd, TV, automatycznie składane monitory LCD 19’’, WiFi oraz kuchnię. Pojazd posiada specjalne wieczorne oświetlenie wnętrza w zielonych barwach klubu. Nie zabrakło również szeregu zamontowanych systemów bezpieczeństwa, takich jak ESP, ABA, Distronic czy FCG.

Legia Warszawa powierzyła eksploatację i logistykę warszawskiej firmie Raf Trans, która ma utrzymywać autokar w gotowości i na wyłączność klubu.

Warszawska Legia nie jest pierwszą drużyną piłkarską, która zdecydowała się jeździć autobusem z gwiazdą. Już przed Mistrzostwami Europy Euro 2012 polska drużyna narodowa odebrała swojego Mercedesa-Benz Travego. Nie brakuje również europejskich drużyn, które jeżdżą Travego – reprezentacja Niemiec eksploatuje kilka egzemplarzy tego modelu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.186.12.*, 1 lutego 2013, 19:33 0 0

fajny:)

Odpowiedz

178.43.162.*, 5 lutego 2013, 14:13 0 0

Szkoda że nie Solaris Vacanza

Odpowiedz