Iveco na targach Bauma 2013

4 lutego 2013, 11:22

Bauma to jedne z największych na świecie targów pojazdów, maszyn budowlanych i górniczych oraz akcesoriów i materiałów. Na 30. edycji tej imprezy Iveco zaprezentuje pełny asortyment pojazdów terenowych.

Fiat Industrial Group na Bauma 2013

IvecoTegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 15-21 kwietnia 2013 r. w Monachium. Stoisko marki Iveco będzie mieścić się na obszarze wystawienniczym pojazdów firmy Fiat Industrial o powierzchni 2 500 metrów kwadratowych. Oprócz Iveco swoje produkty będą prezentować też inne marki Fiat Industrial Group – New Holland Construction i FPT Industrial.

Iveco zaprezentuje na targach pełny asortyment swoich pojazdów terenowych: od małych furgonów po 18-kołowe ciężarówki, małe i 60-tonowe wywrotki kopalniane.

Asortyment pojazdów klasy średniej i ciężkiej prezentowany na targach Bauma 2013 to:

  • Nowy Trakker AT400T45WT/P, ciężarówka z zupełnie nową kabiną, która nadaje się tak do pracy w terenie, jak i przewozu autostradowego;
  • Nowy Stralis Hi-Way, uznany za Ciężarówkę Roku 2013, w wersji AS440S50T/P z silnikiem EuroVI, ciągnikiem Eurocargo w wersji 75 „E” oraz podwozie 80 „E”;
  • Nowe wozidło Astra HHD9 8×6 ADT 30m z kabiną odwracaną.

 

W klasie lekkiej pojawi się pojazd Daily w wersji 55S17DW ze skrzynią biegów Sonntag oraz różnymi rozwiązaniami transportowymi, np. osobnymi kontenerami.

Wszystkie prezentowane na stoisku pojazdy posiadają silniki opracowane przez FTP Industrial. Nowy Trakker i Nowy Stralis Hi-Way są wyposażone w technologię HI-eSCR, która działa bez systemu EGR (recyrkulacji spalin).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!