Już wkrótce ruszy nowy koncept dla warsztatów serwisujących pojazdy użytkowe od ZF Aftermarket

13 marca 2023, 23:16

Rosnące znaczenie segmentu pojazdów użytkowych na rynku części zamiennych powoduje powstawanie nowych rozwiązań w zakresie ich obsługi i serwisowania. ZF Aftermarket wychodzi naprzeciw potrzebom niezależnych warsztatów obsługujących pojazdy użytkowe poprzez stworzenie nowego, dedykowanego konceptu warsztatowego.

Logo nowego konceptu warsztatowego ZF [pro]Service.
ZF [pro]Service łączy istniejące dotychczas koncepty: ZF [pro]Tech (pojazdy użytkowe) i WABCO Service Partner w jeden, kompleksowy program obejmujący ofertę wszystkich marek ZF Aftermarket: LEMFÖRDER, SACHS, TRW, WABCO i ZF. Firma oferuje w ten sposób doświadczenie i niezrównaną wiedzę technologiczną wiodącego na świecie dostawcy części zamiennych, technologii oraz rozwiązań serwisowych dla ciężarówek, przyczep, naczep i autobusów.

Podstawowymi wartościami definiującymi ZF Aftermarket są innowacja, cyfryzacja i partnerstwo. Misją firmy jest wspieranie swoich klientów i dążenie do tego, by partnerzy warsztatowi mieli dostęp do profesjonalnej i najnowszej wiedzy rynkowej oraz szerokich możliwości rozwojowych. Ważnym krokiem w realizacji tej misji jest zbliżająca się premiera nowego konceptu, który pozwoli warsztatom lepiej przygotować się na wyzwania dynamicznie zmieniającego się rynku oraz poszerzać swoje kompetencje, a tym samym ofertę serwisową.

Korzyści dla partnerów ZF [pro]Service

Partnerzy ZF [pro]Service mogą liczyć na bogatą ofertę wsparcia w ramach przynależności do konceptu, dzięki czemu będą mieli możliwość poszerzania zakresu świadczonych usług. Najważniejsze korzyści z członkostwa w ZF [pro]Service obejmować będą działania
z zakresu szkolenia i rozwoju kompetencji pracowników warsztatów. Partnerzy otrzymają również wsparcie biznesowe i marketingowe – np. poprzez wizyty opiekunów firmy, zapewnienie dostępu do profesjonalnej wiedzy technicznej za pomocą portalu, infolinii i service desk, a także umieszczenie w dedykowanej wyszukiwarce Partnerów, regionalne konferencje dla członków konceptu oraz promocję warsztatów wśród flot.

ZF Aftermarket wychodzi naprzeciw potrzebom niezależnych warsztatów obsługujących pojazdy użytkowe poprzez stworzenie nowego, dedykowanego konceptu warsztatowego.

Postawienie na silne partnerstwo, osobiste wsparcie warsztatów, a tym samym rozwój nowych możliwości biznesowych jest wyznacznikiem działania konceptu warsztatowego ZF [pro]Service.

Dostęp do profesjonalnego know-how

Warsztaty w ramach konceptu będą miały możliwość wyboru rodzaju partnerstwa oraz specjalizacji. Pozwoli to na precyzyjne ustalenie zakresu właściwego wsparcia technicznego dla Twojego warsztatu.

Jednym z głównych narzędzi przygotowywanych w ramach ZF [pro]Service będzie dedykowany portal internetowy z dostępem do praktycznych wskazówek w formie krótkich filmów i informacji produktowych. Znajdą się tam również instrukcje montażowe do konkretnych pojazdów, katalog części online, newsletter kierowany do warsztatów i inne przydatne aplikacje.

– Od kilku lat widzimy coraz większe zainteresowanie i potrzebę szkoleń omawiających tematykę diagnostyki pojazdów ciężarowych. – mówi Michał Głażewski, Kierownik Zespołu Szkoleniowego ZF Aftermarket – Rozwój konceptu warsztatowego ZF [pro]Service jest pionierskim krokiem w kierunku wsparcia warsztatów zajmujących się obsługą i naprawą pojazdów użytkowych w Polsce. Koncept jest jednocześnie szansą na poszerzenie zakresu świadczonych usług i rozwój poprzez wyspecjalizowanie się w nowym obszarze. Partnerzy ZF [pro]Service będą mieli dostęp do wcześniej niedostępnych materiałów, dedykowanych szkoleń oraz osobistych konsultacji, co pozwoli im na dynamiczny rozwój i wypracowanie przewagi rynkowej.

Koncept warsztatowy ZF [pro] Service już niedługo rozpocznie swoją działalność w Polsce. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową https://aftermarket.zf.com/ oraz do śledzenia kanału ZF Aftermarket na Facebooku.

Opublikowane przez: TruckFocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!