ŠKODA Octavia RS jedną z nagród w promocji Wielki Rajd

5 lutego 2013, 11:00

Octavia RS to pojazd, który łamie stereotypy. Rodzinne kombi, osiągające 100 km/h w 7 sekund to jeden z 12 samochodów, które można wygrać w promocji Inter Cars.

Pierwszy OES Wielkiego Rajdu

W czasie całego Wielkiego Rajdu do wygrania jest aż 12 samochodów marki ŠKODA. Najciekawszą nagrodą jest sportowa wersja modelu Octavia. Oprócz aut, na liście nagród znalazły się także m.in. 3 bony zakupowe o wartości 10 tys. zł, 3 rajdowe spotkania z Krzysztofem Hołowczycem, Krzysztofem Oleksowiczem oraz Maćkiem Oleksowiczem.

Przewidziane są też nagrody za zwycięstwo w poszczególnych OES-ach. Pierwszy z nich rozpoczyna się już 1 lutego 2013 r. Daty rozpoczęcia kolejnych odcinków specjalnych to 1 marca i 2 kwietnia 2013 r.

ŠKODA Octavia RS, którą można wygrać w promocji Wielki Rajd została wyposażona w silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 200 KM. Turbodoładowana jednostka współpracuje z sześciostopniową automatyczną skrzynią biegów DSG. Maksymalna wartość momentu obrotowego – 280 Nm jest dostępna już od 1 800 obr./min…

ŠKODA Octavia RS 2.0 TSI na szczycie góry nagród

W praktyce te dane oznaczają, że Octavia RS przyspiesza do 100 km/h w nieco powyżej 7 sekund, a jej prędkość maksymalna wynosi aż 240 km/h. Największym atutem Octavii RS jest jednak przede wszystkim to, że potrafi ona połączyć swoje sportowe możliwości z klasycznym zastosowaniem. Wygodne kombi posiada dokładnie tyle samo miejsca w środku, co standardowa Octavia. Zawieszenie zostało co prawda usztywnione, ale nie do tego stopnia, by pokonywanie nierówności doskwierało pasażerom. 

Octavia RS to auto idealne dla tych, którzy oczekują od auta zarówno funkcjonalności, jak i sportowych osiągów. Jego wartość przekracza 100 tys. zł. Tym bardziej warto więc spróbować swoich sił w promocji Wielki Rajd. Samochód odbierze osoba, która zostanie wylosowana spośród klientów Inter Cars obecnych na Gali Mistrzów Warsztatu.

Więcej szczegółów dotyczących promocji Inter Cars można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Wielkiego Rajdu: www.icms.eu

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!