Nowa strona internetowa Solarisa

15 lutego 2013, 14:47

Firma Solaris uruchomiła nową odsłonę swojego serwisu internetowego. Strona wkrótce będzie dostosowana także do potrzeb użytkowników urządzeń mobilnych.

Nowa strona WWW Solarisa

SolarisPoprzedni serwis internetowy Solarisa został uruchomiony w 2007 roku i spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Zyskał uznanie jurorów zdobywając w 2011 roku wyróżnienie ,,Diament" przyznane przez redakcje Forbes i Onet.pl. Od tego czasu sieć uległa jednak znaczącym zmianom i koniecznością stało się opracowanie kolejnej strategii obecności w Internecie. Nowa strona ruszyła w lutym 2013 r.

Przebudowany serwis, wykorzystuje  AJAX i efekty parallax scrolling. Jest to odpowiedź Solarisa na oczekiwania rynku  wobec nowoczesnych serwisów internetowych. Zaletami strony mają być duże zdjęcia, przejrzysty interfejs i łatwość obsługi. Stronę można przeglądać za pomocą wszystkich popularnych przeglądarek. Wkrótce dodane zostaną również rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników urządzeń mobilnych. Strona dostępna jest obecnie w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i czeskiej. Trwają prace nad uruchomieniem jej także w językach: norweskim i francuskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!