Promocja TEXA dla lojalnych

18 lutego 2013, 16:02

Niektóre ze starszych modeli urządzeń TEXA nie posiadają już zdolności technicznych, umożliwiających pełne wykorzystanie potencjału platformy diagnostycznej IDC4 TEXA. Dla ich użytkowników firma TEXA przygotowała promocyjną ofertę wymiany starych urządzeń na nowe, dzięki której można zaoszczędzić nawet do 40 proc.

Promocja TEXA dla lojalnych trwa od 10 lutego do 31 marca 2013 roku i jest skierowana wyłącznie do posiadaczy starych urządzeń diagnostycznych TEXA, jak Axone 2000 Car i Truck, Navigator Classic, Navigator Mobile Car i TRUCK. Ich właściciele mogą zakupić na preferencyjnych warunkach jeden z najnowszych testerów TEXA: Navigator TXT lub TXC i przenieść na nie oprogramowania ze starych testerów, bez żadnych dodatkowych opłat. W praktyce oznacza to oszczędność nawet do 40 proc., w zależności od indywidualnych ofert autoryzowanych dystrybutorów TEXA.

Dodatkowo, jeśli użytkownik posiada na starym urządzeniu aktualny abonament Texpack Car lub Texpack Truck, będzie mógł go przenieść na nowe urządzenie również bez żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku, gdy urządzenie nie posiada aktualnej wersji oprogramowania, jego właściciel będzie mógł wykupić bieżącą wersję w cenie 100 euro dla oprogramowania CAR i 150 euro dla oprogramowania TRUCK, bez opłat za zaległe wersje. Jeśli natomiast urządzenie pracuje jeszcze wciąż na nieaktualnej już wersji oprogramowania TRUCK Light, może wykupić w promocyjnej cenie, migrację do wersji PLUS.

Korzystanie z najnowszych urządzeń i wersji oprogramowań TEXA daje dostęp do licznych udoskonaleń i ofert, jak najnowsze aplikacje czy ciągła aktualizacja.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!